poniedziałek, 4 stycznia 2010

Talmudystom dziękujemy!!!

20 lat od obalenia komunizmu, a my Naród Polski nadal w polu. Wiele myślałem nad tym skąd tyle zła, niedostatku w Narodzie Polskim. Myślałem, że przyczyną jest ekonomia, wolny rynek, wojna i 45 lat komunizmu oraz to, że Balcerowicz zbyt krótko naprawiał to wszystko. Okazuje się, że tkwiłem w błędzie... Uświadomił mi to dopiero tytan narodowej sprawy Jasiek z Toronto, który opracował niesamowity program dla Polski i Narodu Polskiego. Sam jest jego autorem w 80%... To coś niesamowitego i fascynującego.

A oto wybrane fragmenty/tezy, które porażają swą oczywistością. Dziwię się, że nikt na to jeszcze nie wpadł, ale okazuje się, że jednak trzeba mieć ten narodowy zmysł i geniusz.
1. Zlikwidowanie lichwy (odsetek) bankowej poprzez zreformowanie Systemu Monetarnego. Całkowite zlikwidowanie odsetek bankowych od kredytów na cele publiczne. […] - Jasiek mając pieniądze pozyczy nam bez odsetek (sic!!!)
2. Żadna produkcja Narodowa jak i prywatna inicjatywa wytwórcza na cele publiczne NIGDY nie będzie wstrzymywana kredytem finansowym.  […]
3. Całkowite zlikwidowanie obecnie sztucznego zadłużenia bankowego na terenie Polski i poza Polską w stosunku do innych instytucji finansowych.  […]
5. Całkowite i natychmiastowe zlikwidowanie korupcji, lapówkarstwa, kumoterstwa na wszystkich poziomach administracji panstwowej.  […] - PIS powinien się uczyć od Jaśka (dop. Sadoq)
7. Właścicielami Polski są WSZYSCY POLACY.  […]
8. Zlikwidowanie wszelkich cyklicznych podatków od nieruchomości do celów produkcyjnych i celów prywatnych.  […]
10. Nadanie aktów własności ziem wszystkim Polakom dotychczas dzierżawiącym wszelkie ziemie na terenie Polski.  […] - jeśli ktoś jest właścicielem i wydzierżawił niech się pożegna z własnością - dla dobra Polski i Narodu (dop. Sadoq)
11. Natychmiastowe bezpłatne umożliwienie przyjazdu wszystkich Polaków zamieszkujących obce terytoria państwowe.  […] - dla Jaśka z Toronto też (dopisek Sadoq)
12. Zlikwidowanie wszelakich opłat dokumentów w konsulatach i ambasadach na terenach obcych państw dla Polaków przebywających na stałe lub czasowo w tych państwach.  […]
13. Natychmiastowe przywrócenie Polakom przebywającym na terenach obcych państw prawa głosowania do Sejmu, Senatu i wszelkich ważnych Narodowych referendach.  […]
15. Wypłacanie miesiecznej zapomogi w formie zarobku każdej matce wychowującej dzieci do 18 roku życia.  […]


17. Niezwłocznie domagać się będziemy odzyskania Polskich Ziem Wschodnich zagrabionych Traktatem Ryskim. (lub innymi traktatami)  […]

18. Obowiązkiem każego Polaka będzie posiadanie broni (po uprzednim przeszkoleniu) z chwilą ukończenia 21 lat.  […]

20. Prawo do pracy, prawo do bezprocentowego publicznego kredytu (inwestycyjnego) na cele publiczne każdy Polak niezbywalnie posiadać będzie.  […]

21. Niezbywalne prawo i obowiązek do ochrony Rodziny, majątku czy Ojczyzny będzie to zagwarantowane.  […]

22. W trybie NATYCHMIATOWYM wszelakie rozliczenia z przeszłością a zwłaszcza z tymi, którzy bezprawnie zostali właścicielami majątku Narodu Polskiego będą dokonane.  […]

24. Dokonane zostaną zmiany w trybie natychmiastowym wszystkie ustawy i paragrafy w Konstytucji RP, które nie są zgodne z Racją Stanu Narodu Polskiego, a nowa oparta będzie na Dekalogu z Pisma Świętego.  […]

25. Wszystkie obco-języczne napisy z polskich miast zostaną zlikwidowane w trybie natychmiastowym jak i również imiona i nazwiska zdrajców z nazw ulic za tym.   […]

26. Wszystkie wynalazki, patenty które są złożone w urzędach patentowych zostaną niezwłocznie (jeśli są jeszcze aktualne) wdrożone do produkcji a autorzy ich godziwie wynagrodzeni. […] - na nagrodę czeka turbinka Kowalskiego, trzeba tylko jeszcze wznowić produkcję polonezów (dop. Sadoq)

38. Każda niespełniona obietnica rządu MUSI być zaskarżana do Niezawisłego Sądu przez Naród Polski (lub osoby prywatne).  […]

I moze dodam na chwile obecna kolejny punkt:
41. Zaden Polak czy obywatel RP nigdy nie bedzie przymuszany do eutanazji ani tymbardziej aborcji w sensie ekonomicznym czy politycznym.

Pełny tekst >>> Programu Polskiego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego. program został opracowany przy wsparciu wybitnych postaci i koryfeuszy Independent Internet University.

Dodam jeszcze na koniec - skruszony - że w swej pysze i ignorancji wspierałem wrogów i krwiopijców Narodu Polskiego: Żydów, masonów, wróżbitów, filozofów, talmudystów, łże-elity, żydłaków i cyklistów.

To napisałem ja... Skruszony. Publicznie i uroczyście apeluję, by w moje ślady poszli perfidny Andsol i podstępny talmudysta Telemach.

25 komentarzy:

 1. Inspektor Lesny04.01.2010, 22:18

  "12. Zlikwidowanie wszelakich opłat dokumentów w konsulatach i ambasadach na terenach obcych państw dla Polaków przebywających na stałe lub czasowo w tych państwach. […]
  "
  Jako emigrant i obywatel szwedzki mialem do czynienia z urzedami konsularnymi kilku panstw.
  Ze zrozumialych powodow najwiecej z polskimi i szwedzkimi.
  Z cala odpowiedzialnoscia moge powiedziec ze urzednicza praca w konsulacie i ambasadzie polskiej jest niezla i wpol prywatna synekura.
  Oplaty za byle gowno sa horrendalne.
  Zarowno dla Polakow jak i obywateli innych panstw.
  Czesto urzad obsiadaja cale rodziny. Nierzadko sa to rodziny zydowskie.
  Wielokrotnie zdarzalo mi sie uslyszec o nieistniejacych wymaganiach z motywacja:
  -Takie sa przepisy, prosze pana...
  -Ale my to panu zalatwimy, to bedzie kosztowac...
  Kwitow zas nie ma, albo sa to swistki odrecznie nagryzmolone.

  OdpowiedzUsuń
 2. Inspektor Lesny04.01.2010, 22:23

  SUPPLEMENT

  Chcialbym dodac, ze cyklistow o ktorych Pan Sadoq ciagle wspomina, w konsulatach i ambasadach polskich nigdy nie widzalem.
  Natomiast Zydow, tak.
  Choc nie zagladalem im do metryki. Jednak na takich wygladali, i inni petenci za takich ich mieli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jestem za programem jednopunktowym: ma być dobrze i sprawiedliwie.

  Ciekawe czy ktoś jest przeciw?

  OdpowiedzUsuń
 4. Inspektorze, argumentu nie powstydziłby się sławetny Sherlock Holmes, czy Hercules Poirot: Choc nie zagladalem im do metryki. Jednak na takich wygladali, i inni petenci za takich ich mieli. Myślę, że podobnej argumentacji nie powstydziłby się także Alfred Rosenberg. W Twej wypowiedzi pobrzmiewają wszystkie resentymenty krwiożerczego antysemityzmu, które Żydów i Murzynów ustawiają na najniższym szczeblu drabiny rasistowskiej.

  OdpowiedzUsuń
 5. Inspektor Lesny05.01.2010, 00:40

  " ma być dobrze i sprawiedliwie."

  A to ja pytam:
  Komu ma byc dobrze?
  A kto oceni ze tak to jest sprawiedliwie?

  OdpowiedzUsuń
 6. "A to ja pytam:
  Komu ma byc dobrze?
  A kto oceni ze tak to jest sprawiedliwie?"

  To już jest talmudyczne dzielenie włosa na czworo. Któremu dajemy odpór. Jasne, że wszystkim. Wtedy nikt nic nie musi oceniać, bo wszyscy są zadowoleni. Malkontenci niezadowoleni z tego że wszyscy są zadowoleni są naturalnie z oceniania wykluczeni. Zgodnie z prawem naturalnym. Bo w piśmie jest przecież napisane: nie pożądaj żony bliźniego swego, ani jego pola, ani osła, ani żadnej rzeczy która jego jest.
  Chyba nie ma już żadnych wątpliwości?

  OdpowiedzUsuń
 7. Inspektor Lesny05.01.2010, 01:32

  Protest!
  " które Żydów i Murzynów "
  O naszych Czarnych Braciach slowa jednego nie wypowiedzialem!

  Ps. Wie Pan co, Panie Sadoq! Takie nieprawdy Pan czasem wystukuje palcami ze ja sie zastanawiam jak Pan potem moze tymi samemi palcami jesc...
  Choc Pan to na pewno dlatego uzywa widelca...

  OdpowiedzUsuń
 8. Inspektor Lesny05.01.2010, 01:36

  Pewnie, pewnie.
  "To już jest talmudyczne dzielenie włosa na czworo"
  Juz ja ci wiem, zem glupi i sie czepiam...
  Choc, sie zastanawiam, moge sie mylic tu i owdzie.
  Ale co, juz wcale nie mam ani odrobiny racji?
  Wszystko opacznie pojalem?
  Te cholerne konsulaty w ktorych spedzilem wiele godzin tez?

  OdpowiedzUsuń
 9. Inspektorze!!! Zlituj się łaskawie i czytaj dokładnie, com napisał o Twej wypowiedzi: ... pobrzmiewają resentymenty..., a to oznaka, że z podobnym myśleniem spotykam się w tekstach narodowych socjalistów typu Alfred Rosenberg. Poczytaj, a znajdziesz tam wiele z tych rzeczy, które sam wypisujesz o Żydach.

  OdpowiedzUsuń
 10. Inspektor Lesny05.01.2010, 14:48

  "Inspektorze, argumentu nie powstydziłby się sławetny Sherlock Holmes, czy Hercules Poirot: Choc nie zagladalem im do metryki. Jednak na takich wygladali, i inni "

  Wiekszosc naszej wiedzy zdobywamy bylo nie bylo, droga plotek.
  Na uniwersytetach tez. Tyle tylko ze plotke podpieramy autorytetem.
  Ot dawniej to bylo tak, ze jak Pan Marx cos powiedzial, Pan Lenin zatwierdzil, a Pan Stalin uznal za sluszne, to to byl dogmat.
  Oni byli wiarygodni.
  Jak Pan Goebbels powiedzial ze ktos jest Zyd, to tak bylo.
  No a dzis to jak Panowie Barack Obama, Nicholas Sarkozy, Pani Angela Merkel i wielu innych cos powie, to tez jest wiarygodne, a Trojca Blogowa bedzie powtarzac az do znudzenia.
  Z tego ciagne wniosek, ze Pan Sadoq mnie, oraz inntch petentow stojacych w sieniach konsulatow i ambasad polskich uznaje za bydlo.
  I traktuje zgodnie z tym. My wszak ani glosu, ani oczu, ani rozumu nie mamy.
  Co zas do resentymentow, to nie wiem. Wiem co sam napisalem i za to biore odpowiedzialnosc, nie za to z czym sie Panom moja pisanina kojarzy.

  OdpowiedzUsuń
 11. Zlituj się Inspektorze!!!
  Z czego wnioskujesz, że Ciebie i innych petentów w konsulatach i ambasadach uważam za bydło. Chyba nie z tego, że oponuję przeciwko uznawaniu kogoś za Żydów w oparciu o Twoje mniemania?
  Polecam ćwiczenia z logiki i stosowania sylogizmów opracowanych przez Arystotelesa, który z tego co mi wiadomo - nie był Żydem. A jak sądzę tej logiki nie można zaliczyć do wstrętnej Tobie myśli talmudycznej.

  OdpowiedzUsuń
 12. Sadoq, uważam, że od czasu do czasu powinieneś się (dal świętego spokoju) ze swym oponentem zgodzić. Może ma czasem intuicyjnie rację :-)

  OdpowiedzUsuń
 13. Słusznie prawisz, Telemachu.
  Ten Talmud chyba pomieszał moje zwoje. Niech zatem będzie tak, jak prawi Inspektor Leśny.

  OdpowiedzUsuń
 14. Inspektor Lesny06.01.2010, 18:27

  Nu, dobrze, dobrze Sadoq!
  Rzuc Ty w kat ten Talmud, a czytaj Nowy Testament w to miejsce!

  OdpowiedzUsuń
 15. Alez Inspektorze,
  Nowy Testament czytam razem ze Starym, ktore stanowia cala Biblie, czyli slowo natchnione od Boga. Czytam tez Talmud, czytem Maruche i Jaska z Toronto i Ciebie tez czytam.

  OdpowiedzUsuń
 16. Inspektor Lesny06.01.2010, 21:43

  No, dzieki Bogu mamy gorace dyskusje tu, u Ciebie, Sadoq i u Maruchy bo na dworze zimno, -20jest u mnie.

  OdpowiedzUsuń
 17. Inspektorze,
  Dyskusje rozgrzewają, gdy są argumenty. Zatem mróz minus 20, czy minus 8 jak u mnie, nie są w stanie nam zaszkodzić. Jeśli są dobre i zmuszają do myślenia jawią się wręcz jako konieczne

  OdpowiedzUsuń
 18. Sarna, dziękuję. Faktycznie, Chwin uchwycił mit powstający na naszych oczach, będący "In statu nascendi". Ważne aby nie zapominać. Tyle tylko, że recenzje dostał po ty "Dzienniku" - z tego co widzę - katastrofalne. Ciekawe dlaczego?

  OdpowiedzUsuń
 19. Telemachu, bo odważył się szargać " świętości"? Chwin wkłada kij w mrowisko, nic więc dziwnego, że nastąpiło wielkie poruszenie:)
  A wnioskując z historii, ludzi niewygodnych głoszących niepopularne,
  często rewolucyjne poglądy mianem "wielki" zwykle zaczyna się
  określać dopiero po ich śmierci.
  Tak więc Chwin nie powinien się zamartwiać recenzjami .
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 20. @sarna: mądry czlowiek z tego Chwina. Nie wiem czy wielki, ale na pewno odważny. Postawienie znaku zapytania za stereotypem nabierającym rangi i znaczenia mitu wymaga odwagi. Mój (a zapewne i Twój) szacunek ma. To na początek nie jest taki zły wynik...
  pozdrowienia również
  t.

  OdpowiedzUsuń
 21. Cieszę się ,że się zbudziłeś, bo Twój blog był "uśpiony" ;D i z wielką ciekawością mogę tutaj zaglądać i czytać...

  Ten Jasiek z Toronto , to przypadkiem nie ten sam, co już nas czarną teczką straszył z Peru?...

  No cóż, okazuje się , że Polska baaardzo odporna jest, a może i nie (w końcu przez jakiś czas nas na mapie nie było;)...

  Nie przeszkadza to jednak nam , że jak zawsze jakieś dziwne osobowości nami rządzą .Hehehhehe...

  Pozdrawiam! ;D

  OdpowiedzUsuń
 22. Nie, nie ten sam, co teczkami straszyl.. Ja nikogo nie straszylem.
  ==============
  jasiek z toronto

  OdpowiedzUsuń